Najlepszy tusz do rzęs

682 Views Comment Off
Najlepszy tusz do rzęs
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

najlepszy-tusz-do-rzes-2Piękne oczy to marzenie każdej kobiety. Na szczęście dzisiaj, dzięki pomocy makijażu, każda kobieta może wydobyć z oczu to, co w nich najpiękniejsze. Jak to zrobić?

Przede wszystkim należy zadbać o brwi- muszą one mieć dobrany odpowiednio kształt i ewentualnie również kolor. Warto w tym celu udać się do kosmetyczki.

Następnie należy zadbać o oczy. Tu wiele kobiet popełnia dwa podstawowe błędy- albo nie malują się wcale, albo przesadnie. Co najlepiej zrobić? Przede wszystkim należy odpowiednio dobrać tusz do rzęs. Bowiem wbrew pozorom najlepszy tusz do rzęs to nie zawsze czarny, maksymalnie pogrubiający i wydłużający. Jak zatem go dobrać?

Na co dzień najlepiej wybrać tusz o jednej funkcji- pogrubiający, wydłużający albo podkręcający. Najlepiej jest poprawić w swoich rzęsach tę cechę, której nam najbardziej brakuje. A zatem osoby o cienkich rzęsach mogą w pierwszej kolejności wybrać tusz pogrubiający.

Co więcej- nie do każdej kobiety pasuje tusz czarny. Do niektórych typów urody lepiej jest wybrać tusz brązowy albo szary.

Kiedy już wybierzemy tusz warto dobrać do niego odpowiednią kredkę albo cień do powiek. Warto tu nadmienić, że należy pamiętać, aby makijaż na co dzień był raczej stonowany.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie