Olejek kokosowy na włosy

305 Views Comment Off
Olejek kokosowy na włosy
1 vote, 3.00 avg. rating (53% score)

olejek-kokosowy-na-wlosy-4W wielu kulturach i regionach świata do pielęgnacji włosów używa się tylko naturalnych kosmetyków. Na Dalekim Wschodzie i na Karaibach najpopularniejszy jest olejek kokosowy na włosy. Wytłaczany na zimno z uprawianych tam orzechów kokosowych jest używany praktycznie od tysięcy lat.
Ta moda na naturalne kosmetyki dotarła również do naszego kraju i dzięki temu olejek kokosowy na włosy stał się składnikiem wielu szamponów i odżywek jakie można zakupić w sklepach. Co wiec sprawia, że stał się taki popularny i jakie ma zalety dla naszych włosów. Olejek z miąższu orzechów kokosowych zawiera bardzo zdrowe, nasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 9, witaminy i składniki mineralne, które mają wręcz zbawienny wpływ na stan włosów. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków go zawierających jak i samego czystego oleju, można rozwiązać szereg problemów wpływających negatywnie na nasze fryzury.
Olejek kokosowy na włosy zapobiegnie ich wypadaniu, pomoże odbudować zniszczoną strukturę, szczególnie uszkodzoną np. po wielokrotnym farbowaniu, zniknie też problem rozdwojonych końcówek. Stosowany regularnie spowoduje że włosy szybko odzyskają naturalny blask i miękkość, cebulki będą doskonale odżywione, a skóra głowy całkowicie wolna od podrażnień i uciążliwego łupieżu.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie