Tampony czy Podpaski

286 Views Comment Off
Tampony czy Podpaski
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

tampony-czy-podpaski-4Co wybrać podczas trudnych dni?

Podczas menstruacji wiele kobiet zastanawia się, jakie środki higieniczne wybrać. Tampony czy Podpaski? To pytanie w trakcie comiesięcznego krwawienia zadajemy sobie stosunkowo często. Większość z nas decyduje się na zakup podpasek.

Podpaski produkuje wiele firm. Na rynku dostępne są podpaski o różnych kształtach, wielkościach i stopniu pochłaniania wilgoci. Tampony są mniej popularne. Wiele kobiet obawia się stosowania tamponów, gdyż uważa, że nie są one do końca bezpieczne. Należy zaznaczyć, że zarówno podpaski jaki i tampony są w pełni bezpieczne, pod warunkiem, że będziemy ich używać zgodnie z zaleceniami producenta.

Rodzaj tamponu należy dobrać pod względem rozmiaru oraz chłonności dopasowując go do stopnia obfitości comiesięcznych krwawień. Należy również zaznaczyć, że tampon pozwala nam w trakcie menstruacji korzystać z publicznych kąpieli w morzu lub basenie, co jest niemożliwe w przypadku stosowania tradycyjnych podpasek. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, warto zapytać się swojego ginekologa, która forma – tampony czy podpaski – będzie dla Ciebie bardziej wskazana.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie