Kosmetyki naturalne

246 Views Comment Off

Kosmetyki naturalne (9)Kosmetyki naturalne są produktami, które w swoim składzie zawierają ekstrakty roślinne bądź mineralne. Te naturalne składniki wspomagają skórę twarzy i całego ciała w prawidłowym spełnianiu ich funkcji fizjologicznych. Kosmetyki naturalne zwane są również kosmetykami ekologicznymi. Nie zawierają sztucznych barwników ani substancji zapachowych, a ich skład jest w stu procentach naturalny. Dzięki temu kosmetyki takie mogą być używane przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.

Wspomniane kosmetyki naturalne pomagają w przywróceniu równowagi skóry, która codziennie narażona jest na działanie niekorzystnych warunków środowiskowych. Zanieczyszczenia w powietrzu czy w wodzie działają niekorzystnie na skórę, a kosmetyki naturalne pomagają przywrócić jej optymalny stan równowagi. Wpływają również na regenerację komórek skóry, która jest niezbędna do jej pełnej odbudowy.

Kosmetyki naturalne pozbawione są szkodliwych substancji, które mogą powodować podrażnienia skóry. Warto również wspomnieć, że kosmetyki te nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a ich testy nie odbywają się na zwierzętach.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie