Odżywka do rzęs

187 Views Comment Off
Odżywka do rzęs
1 vote, 6.00 avg. rating (68% score)

odzywka-do-rzes-1Wiele kobiet, które intensywnie malują sobie rzęsy narzeka na zniszczone rzęsy. Nie ma w tym nic dziwnego, tusze i inne kosmetyki do rzęs, pomimo że sprawiają, że rzęsy są piękne, tak naprawdę obciąża je i systematycznie tracą one na jakości.
Rzęsa to bardzo delikatny włos, który dodatkowo wyrasta z delikatnej skóry, jaką jest skóra powieki oka. Dlatego tym bardziej łatwo o zniszczenie rzęs, szczególnie, jeśli są malowane bardzo często i przy użyciu dużej ilości tuszu. Szczególnie obciążające są tusze wydłużające rzęsy.
Aby zapobiec niszczeniu rzęs wszystkim paniom polecana jest odżywka do rzęs, która pomoże powstrzymać niszczenie włosa. Wiele kobiet nie wie o istnieniu takich odżywek. A przecież skoro istnieją odżywki do włosów i są powszechnie używane, to czemu nie miałaby istnieć odżywka do rzęs?
Odżywki takie są w formie wygodnych aplikatorów, a ich nakładanie bardzo przypomina malowanie rzęs. Stosuje się je najczęściej na noc, kiedy rzęsy nie są umalowane. Cena odżywek do rzęs jest bardzo przystępna.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie