Jak wybrać letnią kreację?

22 Views Comment Off
Jak wybrać letnią kreację?
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Jak wybrać letnią kreację?
Cienkie, barwne, subtelne czy raczej stonowane, proste lecz praktyczne? Wybór właściwej kreacji na przyjęcie organizowane latem może przyprawić o ból głowy każdą z nas. Wobec tego podpowiadamy na co zwrócić swoją uwagę wybierając letnią, ale elegancką suknię.

– Uroczystości weselne, jubileusz, firmowy bankiet, – latem mamy wiele okazji do tego, ażeby włożyć wyjątkową, elegancką suknię wieczorową. Aczkolwiek powinno się pamiętać, że nie każda kreacja będzie odpowiednia do tej pory roku. Bez wątpienia bardziej wygodnie będziemy czuły się w delikatnych i zwiewnych materiałach, które pozwolą nam czerpać satysfakcję z gorącego, letniego wieczoru – sądzi Marta Łubnicka, przedstawicielka jednej z firmy zajmujących się sprzedażą markowych sukien wieczorowych.

Podstawową kwestią, na którą trzeba w pierwszej kolejności zwrócić uwagę to tkanina, z jakiego jest uszyta. Latem rządzą te drobne, zwiewne, komfortowe – jak jersay, albo organza, czy jedwab. Natomiast przedstawicielka firmy odradza satynę. To tworzywa, które nie sprawdzają się latem, ponieważ powodują dyskomfort, wobec tego polecane są na jesień i karnawał.

Dość wysokie temperatury, utrzymujące się niekiedy nawet do późnych godzin wieczornych oraz piękna letnia pogoda sprzyjają odsłanianiu większych, niż zwykle partii ciała.

Chętnie odsłaniamy dekolt, plecy, eksponujemy ramiona. Lato to kapitalna motywacja i nierzadko jedyna taka możliwość w roku, żeby prezentować się pięknie, zjawiskowo a jednocześnie wyeksponować nieco więcej kobiecych atutów niż zwykle – dodaje.

Pośród letnich kreacji, jakie można odnaleźć w wyjątkowych propozycjach wszystkich projektantów projektujących dla naszej firmy przeważają wyraziste, i przede wszystkim jasne kolory.

– Mocna zieleń,sukienki na wesele słoneczny żółty, modna pomarańcz – dobór odcienia to sprawa nadzwyczaj indywidualna i podyktowana własnymi preferencjami oraz gustem. Natomiast jedno jest murowane, wakacje to rzadki czas, kiedy możemy zdecydować się na szczęśliwe odcienie, a zarazem zachować adekwatny dla wieczorowej sukienki gustowny styl oraz formę – oświadcza ekspert.

W dodatku, pośród wakacyjnych modeli wieczorowych kreacji nierzadko można znaleźć suknie na wesele przystrojone fantazyjnymi nadrukami. Wśród nich górują zazwyczaj motywy kwiatowe, wyraźnie odwołujące się do natury lub przemyślne, drobne wzory natchnione kulturą dalekiego wschodu lub teraźniejszą awangardą, pop-artem i abstrakcjonizmem.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie