Motyw wąsów w biżuterii dziewczęcej

99 Views Comment Off
Motyw wąsów w biżuterii dziewczęcej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przechadzając się po dowolnym centrum handlowym i oglądając witryny dużych, sieciowych sklepów trudno nie zauważyć pojawiającego się regularnie motywu. Są nim wąsy. Tak! Te które uznawane są za synonim obciachu i tzw. ?wieśniactwa?. Przeżywają one aktualnie swoje 5 minut w modzie. Skąd ta popularność?

Ciężko znaleźć jej racjonalne uzasadnienie. Wąsom nie jest przypisywana jakaś szczególna symbolika jak ma to miejsce np. w przypadku popularnego motywu czaszek. Z jakiejś niewyjaśnionej przyczyny wąsy znalazły jednak swoje miejsce w popkulturze. Przedstawione na różne zabawne sposoby pojawiają się na koszulkach i bluzach. Najczęściej jednak spotyka się ich wykorzystanie w biżuterii. Wystarczy odwiedzić dowolny sklep gdzie znajduje się biżuteria japan style żeby zobaczyć ogromną ilość kolczyków, pierścionków i wisiorków z tymże motywem.

Oczywiście takie akcesoria nie są dla każdego. Niemniej jednak powinny pasować wielu nastoletnim dziewczynom. Na pewno nie będą odpowiednie dla starszych, bardziej statecznych osób, a to ze względu na swój dość frywolny i infantylny wydźwięk.

Czy ten motyw to chwilowa moda? Ciężko powiedzieć. Niemniej jednak biorąc pod uwagę atrakcyjną przeważnie cenę tych dodatków można zaopatrzyć się w nie nawet jeśli posłużą nam tylko jeden sezon.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie