Tusz do rzęs

204 Views Comment Off

Tusz do rzęs jest chyba jednym z najczęściej używanych kosmetyków. Jest on ogólnodostępny, a używa go każda kobieta po to, aby delikatnie lub tez bardziej podkreślić swoje oczy. Bez tego kosmetyku raczej żadna kobieta na ulice nie wyjdzie, gdyż daje on bardzo wiele naszemu wyglądowi. Jesteśmy piękniejsze, bo czarne rzęsy znakomicie podkreślają nasze śliczne oczy. Istnieje bardzo wiele rodzajów tego kosmetyku.

Tusz do rzęs to inaczej Mascara, o czym możemy się dowiedzieć z wielu kosmetycznych reklam. Tak jak mówiłam istnieje wiele rodzajów tego kosmetyku. Mascara może być na przykład pogrubiająca, co znaczy, że w widoczny sposób pogrubia nasze rzęsy, przez co są one bardziej widoczne i rzucają się w oczy. Takie mascary używa się głównie na imprezy, gdy chcemy podkreślić nasze oczy, gdy chcemy nimi kusić innych. Mascara wydłużająca natomiast, może być stosowana na co dzień. Ten kosmetyk przedłuża nasze rzęsy, ale ich nie pogrubia, co sprawia, że możemy tak pomalowani wyjść dosłownie wszędzie. Dodatkowo długie, zalotne rzęsy na pewno przyciągną uwagę nie jednego mężczyzny. Taki makijaż nie jest agresywny, więc jak najbardziej może być stosowany do pracy. Istnieje także połączenie tych dwóch kosmetyków czyli mascara pogrubiająco-wydłużająca, która daje dość niesamowity efekt. Sprawia, że nasze spojrzenie staje się zalotne, jest jednocześnie wyzywające. Stosuje takie mascary bardzo dużo nastolatek, które lubią silny makijaż.

Oprócz tych rodzajów kosmetyku, mascara może być także wodoodporna, co oznacza że nadaje się na wypad nad wodę, gdyż tak szybko nie ulegnie rozmyciu, będzie trzymała się o wiele dłużej niż inne tusze do rzęs. Teraz gdy wiecie już wszystko o tuszach do rzęs, pozostaje już tylko wybrać się do sklepu i zakupić odpowiedni dla siebie kosmetyk. Niech jednak ten wybór będzie przemyślany, bo nie wszystkie tusze do rzęs pasują na wszystkie okazje. Raczej nie powinniśmy wybierać wyzywającej mascary do pracy, gdyż może być ton odebrane jako niesmaczne. Najlepiej jest kupić kilka rodzajów tego kosmetyku, a wtedy na pewno nie popełnimy gafy gdyż spokojnie będziemy mogły wybrać odpowiednią na daną okazję mascarę.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie