Przedłużanie rzęs

353 Views Comment Off

Podkreślanie rzęs

To właśnie dzięki długim rzęsom kobiece spojrzenia potrafią tak uwodzić. Długie, gęste wachlarze ciemnych rzęs sprawiają, że oczy wydają się większe, a spojrzenie jest bardziej kobiece. Dodatkowo, gęste i długie rzęsy prezentują się świetnie zarówno w mocnym makijażu, jak i tym bardzo naturalnym. Przy posiadaniu spektakularnych rzęs nie trzeba martwić się o makijaż oka. One, same w sobie, sprawiają, że oko jest powiększone i przykuwa wzrok.
Aby zagwarantować sobie długie, gęste rzęsy, należy zainwestować w dobre tusze do rzęs. Obecnie na rynku jest ich tak wiele, że z łatwością można wybrać te, które oferują to, czego potrzebujemy. Tusze, które pogrubiają i wydłużają rzęsy sprawdzają się najlepiej. Ważne jest, aby nie sklejały rzęs, bo wówczas oko nie wygląda estetycznie i zamiast efektu mocno zagęszczonych rzęs, pojawi się kilka kępek zlepionych ze sobą. Taki efekt może zrujnować cały makijaż. Jeśli istnieje taka potrzeba, warto zakupić tusz wodoodporny. Nie tylko sprawdza się wtedy, gdy jedziemy nad wodę lub basen. Znakomicie zachowuje się na rzęsach podczas deszczowej, wilgotnej pogody lub w zimie, gdy sypie śnieg. Unikniemy wtedy tuszu odbijającego się na powiece i pod okiem.
Przedłużanie rzęs to metoda, na którą obecnie decyduje się wiele dziewczyn. Nic dziwnego. Jest wygodna. Wystarczy poświęcić trochę czasu, aby przez miesiąc cieszyć się pięknymi rzęsami. Zapewniają efekt dużo lepszy od tuszu. Jest bardziej spektakularny. Plusem jest też czas jaki zyskujemy rano, gdy nie musimy malować rzęs.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie