Powiększanie ust, czyli walka o lepsze

73 Views Comment Off

Powiększanie ust, czyli walka o lepsze

Pełne i kształtne usta są przywilejem młodości. W ten sposób natura przekazuje sygnał o dobrym zdrowiu i o… dużym temperamencie. Wprawdzie wiadomo już, że nie zawsze wygląd o tym świadczy, ale sposób postrzegania pozostaje ten sam. Właśnie dlatego powiększanie ust jest … w modzie. Niestety, bardzo szybko kobiety tracą ten ważny atut swojej urody. Ma na to wpływ zarówno genetyka, jak i wiele uciążliwości będących skutkiem ubocznym rozwoju cywilizacji. Zarówno niewłaściwe odżywianie, jak i tryb życia, miejskie powietrze, przyspieszają procesy starzenia. Podobnie jak zmarszczki na szyi, tak również usta zdradzają wiek. Często zbyt wcześnie! Nikt tego nie lubi.

Żyjemy obecnie dłużej, ale pragniemy cieszyć się urokami życia i wyglądać atrakcyjnie. Także stres po wielu latach sprawia, że kąciki ust opadają ku dołowi, co nie wygląda za dobrze. Jednak nie tylko wiek ma wpływ na kształt i wielkość warg. Niektóre panie już od młodości nie są z nich zadowolone i zazdroszczą lepiej wyposażonym prze naturę koleżankom. Wobec takich problemów nie należy się zanadto dziwić, iż w ostatnich latach sporym zainteresowaniem cieszy się powiększanie ust.
Powiększanie ust – przeciwnicy i zwolennicy zabiegów

Są osoby, które silnie sprzeciwiają się wszelkim formom medycyny estetycznej. Uważają one, że rola medycyny powinna sprowadzać się do leczenia i ratowania życia. Powiększanie biustu lub powiększanie ust, traktują jak zwykle fanaberie. Zapominają, że medycyna ma także poprawiać jakość życia!

Nie znaczy to wcale, że do takich zabiegów można podchodzić bezkrytycznie. Powiększanie ust poprzez iniekcję jest stosunkowo bezpieczne, ale niesie za sobą pewne ryzyko. No i oczywiście wiąże się z bólem. Tak samo jak w przypadku innych zabiegów, powiększanie ust powoduje kilkudniową opuchliznę, zaczerwienieniem czy zsinieniem. Jest to ingerencja w organizm i to do tego w dość czuły narząd, a jak wiemy dla urody jesteśmy w stanie bardzo wiele zaryzykować.

Skoro tak, to czy warto decydować się na powiększanie ust, czy lepiej zgodzić się z przeciwnikami medycyny estetycznej? Każdy indywidualny przypadek wymaga osobnego podejścia i głębokiego zastanowienia. Powiększanie ust za pomocą zastrzyków nie jest trwałe, trzeba je powtarzać mniej więcej raz na rok. Z kolei trwałe wszczepienie tkanek jest już poważnym obciążeniem dla organizmu. Nie są to rozwiązania idealne. Mimo wszystko czasami warto podjąć ryzyko.
Blisko ideału

Każdy szuka rozwiązań najlepszych i możliwie tanich. Rzecz jasna, lepiej zapłacić więcej za dobry zabieg niż tanio poddać się wątpliwym działaniom lekarza. Jest jednak inne wyjście, które być może jest bliższe ideałowi. Jest zarówno dość tanie, jaki i bezpieczne. Chodzi mianowicie o naturalne powiększanie ust.

Do tego celu wystarczy specjalny preparat. Powiększanie ust przeprowadza się samodzielnie w domu. Efekt widać już za pierwszym razem, być może jest mniej imponujący niż po zabiegu, ale warto przeanalizować plusy tego rozwiązania. Naturalne powiększanie ust nie wiąże się z żadnym bólem ani ryzykiem. Lepiej odżywione tkanki – lepiej wyglądają. Prosta zależność. Organizm nie musi zwalczać skutków nienaturalnej ingerencji, wszystkie swoje zasoby może wykorzystać na to, by usta wyglądały lepiej.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie