Kosmetyki bez parabenów i kosmetyki rosyjskie

392 Views Comment Off

Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

Naturalne środki w pielęgnacji skóry i włosów

Skład produktów, które używamy na codzień względem swojej skóry, jest niezwykle ważny. Obecnie społeczeństwo jest coraz lepiej zorientowane wśród rodzaju używanych środków, oraz tego, z czego zostały one wyprodukowane. Jest to satysfakcjonująca wiadomość, biorąc pod uwagę fakt, iż wiele z kosmetyków, posiadając w swoim składzie szkodliwe środki, nie powinna w ogóle wejść na rynek.
Wśród wielu szkodliwych składników znajdujących się na czarnej liście, są parabeny. Według wielu organizacji ekologicznych, to parabeny odpowiadają głównie za zaburzenia gospodarki hormonalnej, a co za tym idzie-powodują wzrost ryzyka zachorowań na raka. Bez względu na to, ile prawdy jest w tym twierdzeniu, warto jednak inwestować w kosmetyki bez parabenów, oszczędzając tym samym środków chemicznych naszej skórze.
Często wybieranymi, zaufanymi środkami do pielęgnacji skóry i włosów są kosmetyki rosyjskie. Posiadają niewielki skład zawierający głównie produkty naturalne pochodzenia roślinnego. W zależności od rodzaju preparatów, dostosowane są do potrzeb skóry i włosów.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie