Katalog fryzur 2014

2182 Views Comment Off

Fryzura dla yorka – na jaką się zdecydować?

Jeśli posiadasz rasowego psiaka, a w szczególności yorka, pewnie wiesz jak bardzo czasochłonnymi i skomplikowanymi czynnościami są jego strzyżenie i odpowiednia pielęgnacja włosa, dlatego warto zadbać o wygodną fryzurę dla pieska.
Yorki mają długą sierść, więc może być ona układana i podcinana na różne sposoby. Fryzury dla czworonogów w psich salonach piękności przedstawione są w specjalnych katalogach. Fryzury dla yorka nie muszą być pospolite, bowiem psi fryzjerzy pozwalają sobie na wszelkiego rodzaju nowe doświadczenia.
W trakcie doboru odpowiedniego strzyżenia, psi stylista zwraca uwagę na rodzaj i długość włosa, ale także na charakter czworonoga. Nowa fryzura powinna być odzwierciedleniem jego temperamentu.
Jeżeli piesek jest energiczny i pełen życia, to dobrze jest wybrać krótkie strzyżenie, które nie będzie przeszkadzać mu w trakcie codziennej zabawy i biegania. Niezwykle wygodną fryzurą będzie także kucyk na czubku głowy, który z pewnością sprawdzi się u każdego pieska tej rasy. Niezwykle okaże się tu pomocna gumka z lateksu, która nie niszczy włosa.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie