Jak uzyskać złotą opaleniznę?

446 Views Comment Off

moda (9)Kobiety na całym świecie wraz z nadejściem lata dwoją się i troją tylko po to, aby ich opalenizna wyglądała jak najlepiej. Najbardziej pożądanym odcieniem jest złoto-brązowy. Jak go uzyskać?
Najważniejsze jest przygotowanie naszej skóry d opalanie. Warto zrobić to już na kilka miesięcy przed wakacjami. Konieczne będzie używanie suplementów, które w swoim składzie mają beta-karoten. Oprócz tego do diety powinno włączyć się warzywa i owoce w kolorze żółtym i czerwonym, a w szczególności marchewkę.
Jeżeli jesteśmy już na plaży czy gdziekolwiek, gdzie nasza skóra jest wystawiona na słońce przez kilka godzin powinniśmy używać kremów z filtrem. Wiele kobiet niestety ich nie używa myśląc, że zmniejszy to ich opaleniznę. To mit! Krem z filtrem ma za zadanie ochronić naszą skórę przed poparzeniami, a nie złotą opalenizną.
Po opalaniu bardzo ważna jest pielęgnacja skóry. Mowa głównie o nawilżeniu, więc konieczne będzie zakupienie odpowiedniego balsamu. Balsam może być oczywiście zastąpiony olejem kokosowym lub oliwą z oliwek.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie