Jak malować sie latem?

351 Views Comment Off

moda (5)Latem chcemy, aby makijaż był zarówno lekki i ukrywający nasze niedoskonałości. Przy tym skóra nie może być zbyt obciążona i lepka od kilku warstw makijażu. Jak tego dokonać?
Osoby pracujące np. w biurach powinny nakładać na swoją cerę tłuste kremy chroniące przed wysuszeniem w pomieszczeniach klimatyzowanych. Nie dotyczy to osób, które mają już cerę skłonną do przetłuszczania się. One powinny sięgnąć po krem, który zmatowi cerę. Wybierając podkład warto zwrócić uwagę czy zawiera on filtr, który dodatkowo ochroni naszą cerę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Wybierając się na spacer do parku czy na plażę musimy wybierać kosmetyki z bardzo dużym filtrem. Taki zapewni nam ochronę i będziemy pewni, że nasza skóra nie będzie narażona na oparzenia. Krem powinien być tak dobrany, aby dodatkowo nie obciążał skóry zawartymi w nim tłuszczami i perfumami.
Przed każdym wyjściem należy pamiętać, że kosmetyki powinny być dostosowane do pory roku tak samo jak nasze ubrania. Nie należy lekceważyć potrzeb naszej skóry.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie