Fryzury dla yorka na lato

507 Views Comment Off

Fryzura dla yorka – specyfika jej wykonania

Kiedy myślimy o fryzurach dla yorków najczęściej stają nam przed oczyma kolorowe chusteczki i kokardeczki oraz inne rozkoszne przedmioty na gładko zaczesanej sierści yorka. Dlatego też wielu przyszłym właścicielom niestety wydaje się, że fryzury dla yorka to całkowicie banalna i prosta sprawa. Niestety rzeczywistość wygląda nieco inaczej…

Przede wszystkim bowiem trzeba stanowczo podkreślić, że fryzury dla yorka wymagają nie tylko ładnego ułożenia sierści i delikatnego jej przycięcia, ale że też potrzebne jest tutaj dokładne i bardzo precyzyjne strzyżenie w niektórych dość strategicznych miejscach.

Na pewno ważne są bowiem oczy – tu trzeba naszemu pieskowi dobrze odsłonić wzrok tak, aby nie doprowadzić do groźnych powikłań. Dalej należy również starannie obciąć owłosienie na uszach. Co więcej – trzeba także pozbyć się nadmiaru owłosienia pod ogonem oraz w obrębie narządów płciowych.

Pytanie teraz powstaje zasadnicze- czy fryzury dla yorka powinny być wykonywane samodzielnie? Generalnie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby czesać pieska i upinać delikatnie jego sierść, niemniej jednak profesjonalnego strzyżenia powinien dotknąć się tylko specjalista.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie