Domowe sposoby na białe zęby

59 Views Comment Off

Domowe sposoby na białe zęby

Chcesz mieć białe zęby? teraz nie musisz już w tym celu iść na wizytę do stomatologa, choć oczywiście wizyty kontrolne u dentysty to kwestia higieny i dbania o swoje zdrowie; warto u tego lekarza zjawiać się co pół roku, bo to najlepsza profilaktyka chorób zębów. wybielaniem zębów możesz się jednak zająć w domowym zaciszu. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Każdy, kto chce mieć białe żeby zastanawia się pewnie, jak w gąszczu ofert i propozycjami znaleźć tę najlepszą. Czy rzeczywiście trzeba wydać majątek na wybielanie zębów, by mieć uśmiech jak telewizyjna gwiazda? Wiele osób, którym zależy na dobrym wyglądzie zębów, ale nie dysponują grubym portfelem zastanawia się, czy nei da się uzyskać idealnej bieli bez drogich wizyt u dentysty. Podpowiadamy, jak to zrobić.
Po pierwsze, nie szkodzić bieli

Wiele osób mogłoby mieć naturalnie białe i ładne zęby, gdyby tlyko o nie odpowiednio zadbały. Odpowiednie dbanie to przede wszystkim staranne szczotkowanie zębów po każdym posiłku. niestety, wiele osób nadal ma braki w wiedzy o właściwej higienie jamy ustnej i mimo dobrych chęci popełniają błędy, które sprawiają, że zęby nie wyglądają dobrze Ważne, by szczotkować zęby odpowiednio długo to znaczy około trzech minut, bo w tym czasie zdążysz wyczyścić wszystkie ich powierzchnie. Poza tym trzeba używać nici dentystycznej i szczotki do czyszczenia języka orasz zaopatrzyć się w płyn do płukania jamy ustnej. Oczywiście do codziennej higieny jamy ustnej możesz uzywać tak zwanej pasty wybielającej, ale warto pamiętać, że najczęściej to określenie to wyłącznie chwyt reklamowy, bo w rzeczywistości pasty te nie mają składników wpływających na kolor szkliwa. Warto też pamiętać, że jeśli chcesz mieć zdrowe i białe żeby musisz unikać pewnego rodzaju produktów. na wyglądzie zębów negatywnie odbija się zamiłowanie do kawy i czarnej herbaty. Także częste picie czerwonego wina może pozostawić ślady na szkliwie. Bardzo niezdrowym nawykiem jest palenie papierosów. Nikotyna sprawia, że zęby żółkną i ciemnieją, u wieloletnich palaczy mogą mieć nawet brunatny odcień! Poza tym palacze mają poważny problem z warstwą kamienia nazębnego jaka osadza się wzdłuż linii dziąseł. Jeśli palisz papierosy, praktycznie nie masz szans na białe zęby.
Domowe sposoby na wybielanie zębów, ktorych lepiej nie próbuj!

W internecie znajdziesz wiele przepisów na domowe wybielanie zębów. jednak w tym przypadku nie warto sięgać po metody znane od lat i rekomendowane jako naturalne. choć rzeczywiście niektóre z nich pomogą nieco rozjaśnić zęby, wszystkie są szkodliwe i fatalnie wpływają na szkliwo. Taką szkodliwą metoda na biła zęby jest mycie ich sodą. Sama w sobie soda nie szkodzi zębom, ale jest składnikiem niemal każdej pasty. W związku z tym jej zwiększone stężenie, gdy szorujemy zęby sodą choć powoduje niewielkie rozjaśnienie szkliwa, także poważnie osłabia zęby. Równie szkodliwe jest mycie zębów solą lub węglem medycznym, bo oba te preparaty doprowadzają do rysowania szkliwa i mogą być przyczyną późniejszych chorób zębów i ich osłabienia. Szkodliwe jest także wybielanie zębów cytryną. Otóż kwasy zawarte w cytrusach rozpuszczają zewnętrzną warstwę szkliwa. to rzeczywiście sprawia, że znika osad, zęby są białe i błyszczące, jednak problemem może być też ich nadwrażliwość a także krwawienie dziąseł.
Jak zdrowo i bezpiecznie wybielić zęby w domu?

Jesli chcesz mieć białe zęby bez skutków ubocznych, sięgnij po sprawdzony preparat do domowego wybielania zębów. Są to preparaty o wysokiej skuteczności i dające u większości osób równie dobre efekty jak wybielanie zębów u dentysty. Warto przy tym zaznaczyć, że rekomendowane przez nas produkty wybielające zęby są przebadane przed dopuszczeniem do sprzedaży, a więc ich stosowanie jest absolutnie bezpieczne. Na początek możemy polecić Ci Idol White. Jest to preparat, który przebojem zdobył rynek amerykański, a jego twarzą i ambasadorką została Kim Kardashan. Jesli chcesz mieć tak samo białe zęby jak ona, sięgnij po Idol White. To żel wybielający, który należy nakładać na zęby – dzięki wygodnym aplikatorom nikomu nie sprawi to problemu. Dwa razy dziennie wystarczy tylko trzy minuty, by uzyskać idealnie białe zęby. Na rekomendację zasługuje także Alfa White, także amerykański produkt, dzięki któremu białe zęby uzyskasz już w sześć dni. Co ważne. Alfa White usuwa zarówno przebarwienia i osad, jak i delikatnie rozjaśnia naturalny kolor szkliwa, dzięki czemu po zakończeniu stosowania tego produktu twoje zęby będa bielsze niż kiedykolwiek wcześniej. Największą rewolucją jest jednak wprowadzenie w systemach wybielających do domowego użytku techniki błękitnego światła dotychczas zarezerwowanej dla gabinetów dentystycznych. Teraz możesz w znacznym stopniu wybielić zęby z Rio Blue Light Teeth Whitening. To zestaw składający się z żelu wybielającego oraz lampy emitującej niebieskie światło, która aktywuje składniki wybielające i zwiększa skuteczność ich działania.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie