Błyszczyki i pomadki

143 Views Comment Off

Aby podkreślić wygląd swoich ust, stosuje się wiele kosmetyków. Jedna typowym kosmetykiem przeznaczonym do tego celu są błyszczyki i pomadki. Błyszczyki są jako kosmetyk przeznaczone głównie dla młodzieży, gdyż są odważne, mogą kusić, więc raczej nie wypada ich nosić dorosłym kobietom. Zależy to oczywiście od rodzaju tego kosmetyku, gdyż nie wszystkie błyszczyki muszą być równie błyszczące, a jedynie mogą w dobry sposób nawilżać. Z pewnością błyszczyki lepiej nawilżają usta niż pomadka, zawierają w sobie bowiem więcej wody, więc pod tym względem są lepszym kosmetykiem od pomadki, która wręcz wysusza usta. Pomadka jest noszona zazwyczaj przez osoby starsze i dorosłe, gdyż dodaje nam powagi.

Ten kosmetyk charakteryzuje się zazwyczaj bardzo szeroką paleta barw każdy może wybrać coś dla siebie. Pomadka nigdy nie będzie lśniła równie jak błyszczyk, dlatego musimy po prostu wybrać, który kosmetyk wolimy. Dodatkowo pomadkę można podkreślić używając kolejnego kosmetyku,a mianowicie kredki do ust. Istnieje jednak jeden warunek – kolor kredki musi być zbliżony do koloru pomadki, inaczej to połączenie będzie wyglądało dość śmiesznie.

Te kosmetyki potrafią ze sobą doskonale współpracować, pod warunkiem że umiemy ich użyć i ze sobą odpowiednio połączyć. Na pewno nie dobrym jest połączenie błyszczyka z kredką do ust, gdyż wygląda nienaturalnie. Błyszczyk powinno się stosować sam, nie wspominam tu o innych kosmetykach do twarzy. Pomadki do ust także mogą je nawilżać jest to jednak niezwykła rzadkość i na pewno odpowiedniego nawilżenia nie uzyskamy przez stosowanie taniego odpowiednika tego kosmetyku. Błyszczyki i pomadki potrafią w znakomity sposób podkreślać nasze usta i je uwypuklać, co może dawać cudowny efekt. Nie jest to także drogie, gdyż takie kosmetyki można zakupić już od paru złotych wzwyż. Można więc powiedzieć, że każdy może sobie pozwolić na kosmetyk tego rodzaju i dzięki temu wyglądać dobrze. A nawilżone usta to także część pielęgnacji, która jak wiemy, jest przecież bardzo ważna.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie