Zoogo Psi Fryzjer Nowy Wiśnicz

607 Views Comment Off

Zoogo Psi Fryzjer Nowy Wiśnicz nasze psie fryzjerki

Nasza kadra Zuzanna Słowik, Kseniya Rodkina to pasjonaci i najwyższej klasy specjaliści w pielęgnacji, stylizacji i groomingu. Jedna z naszych fryzjerek dla psów Kseniya Rodkina posiada międzynarodowe doświadczenie i certyfikaty w profesjonalnym strzyżeniu psów: Dyplom ukończenia szkolenia z grommingu Mińsk 2011r. Prestiżowe Master Class on Work Thinning Shears in The Pet Grooming Moscow 2015, Master-Class Pet Gromming Poodle 2016 .

Specjalne usługi w naszym salonie Zoogo Psi Fryzjer w Nowym Wiśniczu

U nas oprócz tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i usług strzyżenia dla psów, wykonujemy również rzadko spotykane zabiegi takie jak między innymi najnowszy międzynarodowy trend w groomingu jak błyszczące „tattoo” dla psów, malowanie pazurków, strzyżenie psów w stylach azjatyckich (Korean/Japan Style), strzyżenie psów w stylu „Bo”. Zoogo Psi Fryzjer Nowy Wiśnicz zawsze śledzimy i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w strzyżeniu i pielęgnacji psów.

Fryzjer dla psów Zoogo to profesjonalne, miłe podejście do naszych małych czworonożnych klientów oraz niezwykle estetyczne, dokładne i profesjonalne wykonywanie usług. Strzyżemy psy według życzeń klienta, według wzorców na bieżąco śledząc światowe trendy. Wybierając nasz salon mają Państwo pewność że NIE UCZYMY SIĘ ZAWODU NA PAŃSTWA PSIE ponieważ wykonujemy nasze usługi od paru lat. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii jak profesjonalnie obcinamy i pielęgnujemy pieski.

Zapraszamy do naszego Salonu Strzyżenia i Pielęgnacji Psów właścicieli piesków z Nowego Wiśnicza powiatu Bochnia i nie tylko. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług strzyżenia i pielęgnacji ,rynkowe ceny, profesjonalną i miłą obsługę, bezstresowe podejście do zwierząt.

Salon Strzyżenia dla Psów „Zoogo” to miejsce bezpieczne i przyjazne dla zwierząt. Zawsze dbamy o to by nasi mali czworonożni „klienci” czuli się u nas bezstresowo i dobrze. Oprócz tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych dla psów zawsze służymy fachowym doradztwem w zakresie pielęgnacji oraz żywienia psów.

NASZE MOTTO TO „ZADBANY PIES TO SZCZĘŚLIWY PIES”

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie