Wiązanie krawata

220 Views Comment Off
Wiązanie krawata
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Wiązanie krawata (3)Ślub i wesele to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Przygotowania do nich trwają szczególnie długo i są dość żmudne. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że to wygląd Panny Młodej tego dnia wymaga najwięcej wysiłku, nieraz okazuje się, że strój Pana Młodego jest równie trudny, jak nie trudniejszy w aranżacji. Trzeba w końcu znaleźć odpowiedni garnitur, buty i krawat. Co więcej- trzeba wybrać odpowiednie wiązanie krawata. Jakie są najpopularniejsze wiązania?

Przede wszystkim jest to węzeł prosty. Jest on, jak sama nazwa wskazuje, prosty do zawiązania. Ponadto jest elegancki i pasuje do praktycznie wszystkich rodzajów koszul.
Innym węzłem jest węzeł windsorski. Jest on bardzo szeroki, dlatego nadaje się jedynie do koszul o szerokim kołnierzu. Korzystny jest również dla niższych mężczyzn.
Jego nieco lżejszą odmianą jest lekko asymetryczny węzeł pół- windsorski. Pasuje on do wielu typów koszul, należy jednak pamiętać, że skraca nieco szyję.
Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się skomplikowany węzeł Eldredge. Jest on niezwykle dekoracyjny i znakomicie pasuje do garniturów utrzymanych w stylu retro.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie