Światowe hity dla urody

9 Views Comment Off

Każdy kraj ma jakieś swoje specyficzne produkty wpływające na urodę kobiet, jako że wszystkie istoty płci pięknej jak ziemia długa i szeroka chyba od zawsze pragnęły poprawić swój wygląd, a że ziemia stała się wielką globalną wioską to obecnie możemy z tych skarbów czerpać wszystkie. I tak z Indii mamy wspaniały naturalny, bo roślinny barwnik do włosów, czyli znaną już od bardzo dawna hennę, która nie niszczy włosów, nie wnika do środka włosa tylko jakby go otula, przez co włosy pięknie lśnią i wyglądają na grubsze.
Z Syrii mamy glinkę Ghassoul, która stosowana jako maseczka na twarz skutecznie pochłania toksyny, oczyszcza i regeneruje skórę.
Z Bułgarii pochodzi słynna róża damasceńska, z której płatków robi się ekstrakty wykorzystywane zarówno do produkcji perfum jak i kremów i ekologicznych toników.
Z Izraela mamy sól z Morza Martwego, która działa leczniczo na choroby skóry i zapalenie stawów. Służy także jako środek złuszczający i oczyszczający z toksyn skórę twarzy jak i całego ciała.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie