Otulacz do fotelika wallaboo

3 Views Comment Off
Otulacz do fotelika wallaboo
1 vote, 5.00 avg. rating (63% score)

Metody noszenia dzieci

Istnieje wiele sposobów, w jakie można nosić niemowlęta i małe dzieci, z pozycją do przodu z przodu, będącą bardzo korzystną i polecaną techniką noszenia noworodków. Ta pozycja nie tylko chroni wciąż miękką głowę i szyję dziecka, ale także zapewnia maluchowi niesamowitą bliskość. Znajduje się przecież tak blisko serca mamy, dokładnie, jak wtedy, gdy jeszcze był w jej brzuchu.

Gdy dziecko może pewnie utrzymać i kontrolować swoją głowę, wielu rodziców chce zapewnić mu możliwość obrotu, wciąż trzymając je ściśle przy piersiach, ale pozwalając dziecku patrzeć na otoczenie i poznawać świat.

Starsze dzieci mogą być noszone na plecach lub biodrze mamy lub taty, co jest idealne, gdy dzieci stają się nieco cięższe i zaczynają powodować
lekki nacisk na plecy, gdy są noszone na klatce piersiowej. Dostępne są różne typy nosideł, osłonek i chust, z których wiele jest wystarczająco uniwersalnych, aby umożliwić noszenie dzieci w wielu pozycjach przy użyciu tylko jednego rozwiązania. Warto wybierać sprawdzone produkty renomowanych marek np. chusty i otulacze Wallaboo.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie