Odpowiednia pielęgnacja włosów

6 Views Comment Off

Pielęgnacja włosów w ostatnich latach zaczęła stanowić bardzo ważny temat w branży fryzjerstwa. Ludzie wreszcie zrozumieli, że pielęgnacja nie opiera się tylko na regularnym myciu włosów szamponem, suszeniu i szczotkowaniu, ale dbaniu także o ich wnętrze – odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Z biegiem lat i ze wzrostem tej świadomości w salonach fryzjerskich zaczęło pojawiać się coraz więcej produktów odpowiedzialnych za pielęgnację włosów – w rozumieniu stylizacji i regeneracji.

Powstało bardzo wiele firm zajmujących się opracowywaniem preparatów mających polepszyć kondycję włosów, do firm takich należy między innymi Kerastase – jeden z najbardziej znanych producentów kosmetyków. Kerastase produkuje ekskluzywne kosmetyki do włosów. Do ich produktów zaliczyć można między innymi Kerastase Oleo-Complete-Ultime – eliksir sprzedawany w eleganckim flakoniku, intensywnie odżywiający włosy, nadający im blask i elastyczność. Cena pojedynczej sztuki to około 100 pln w sklepach internetowych, ale tutaj cena jest gwarancją jakości i skuteczności., kosmetykilub Kerastase Reflection mający za zadanie rozświetlić włosy koloryzowane, wygładzenie jego struktury i definitywne poprawienie kondycji od nasady aż po same końce.

Kerastase oferuje także mleczka i serum odżywiające – regenerujące, tak jak Loreal serwuje całą gamę produktów, nie jest więc problemem wybranie preparatu odpowiedniego do rodzaju włosów. Wysoka cena mogłaby odstraszać, gdyby nie fakt, że mamy do czynienia z firmą znaną i szanowaną za jakość swoich produktów.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie