Moda na hand made

3 Views Comment Off
Moda na hand made
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Moda na hand made

Biżuteria od najdroższych projektantów oraz z komercyjnych sklepów odeszła do lamusa odkąd pojawiła się moda na produkty wykonywane własnoręcznie. Rękodzieło nie musi już kojarzyć się z opowieściami naszych babć.

Złoto sprzedaż

Oficjalnie nie wiadomo, czy moda na hand made wpłynęła jakoś na sprzedaż wyrobów ze złota i srebra w sklepach jubilerskich. Choć zjawisko jest coraz bardziej popularne nie sądzę, by własnoręcznie robionym przedmiotom udało się wygryźć słynne sieciówki. Sztabki lokacyjne cieszą się nadal dużym powodzeniem, ale to wynika już z nieco innych względów. Przewagą biżuterii wykonanej własnoręcznie jest przede wszystkim jej oryginalność. Oczywiście hand made nie dotyczy tylko biżuterii. Obecnie wszystko, co zostało wykonane własnoręcznie jest modne. Warto więc dać ponieść się wyobraźni i stworzyć swój własny styl.

Produkty on-line

Obecnie pytanie „Gdzie to kupiłaś” staje się coraz mniej zasadne. Lepiej zapytać „jak to zrobiłaś”. Własnoręcznie zrobione rzeczy najczęściej tworzone są z wcześniej zakupionych półfabrykatów. W celu stworzenia własnych kolczyków wystarczy więc wejść na odpowiednią stronę, zamówić srebrny, bądź złoty drucik (który będziemy musieli odpowiednio wygiąć, albo taki, który już jest powyginany) oraz koraliki bądź inne świecidełka, które według naszego uznania powinny zawierać się w biżuterii. Wiele stron internetowych, na których sprzedawane są półfabrykaty oferuje również kursy, na których można nauczyć się, w jaki sposób wytwarzać ozdoby.

Cena i jakość

Akcesoria niezbędne do własnoręcznego wykonania biżuterii rzeczywiście kuszą ceną. Własnoręcznie stworzone kolczyki z półproduktów są tańsze niż kupione gotowe. Sprzedawcy półproduktów podkreślają, że rękodzieło pomaga podkreślić własny styli daje gwarancję oryginalności. Czy jednak możemy być pewni, że nikt nie wpadnie na taki sam pomysł jak my?

Dla osób, które chciałyby posiadać biżuterię zrobioną hand made, ale nie są przekonane co do swoich zdolności manualnych, stworzone zostały sklepy, w których artyści sprzedają wytworzone przez siebie przedmioty. Możemy tutaj od razu zobaczyć końcowy efekt, albo też złożyć zamówienie na coś w określonym kolorze, czy kształcie.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie