Lviv Fashion Week – Felix Rodionov Jesień – Zima 2012/2013

4 Views Comment Off
Lviv Fashion Week – Felix Rodionov Jesień – Zima 2012/2013
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Lviv Fashion Week – Felix Rodionov Jesień – Zima 2012/2013

Dziś wraz z blogerką Theblondmuffin przygotowaliśmy dla was relację z pokazów, które można było oglądać podczas Lviv Fashion Week. Na pierwszy ogień idzie kolekcja Felixa Rodionova.

Felix Rodionov to ukraiński projektant, który specjalizuje się w wykonywaniu okryć wierzchnich i akcesoriów. Projektuje on ubrania dość specyficzne, ale wpisujące się w styl jego odbiorców. Na tegorocznym FW’u przeważały takie materiały jak skóra i futro, które zresztą są często powtarzane w jego kolekcjach. Felix świetnie łączy te dwie faktury, wynikiem czego są oryginalne zestawienia. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć klasyczne kroje takie jak trencz, ale i nieco odważniejsze, czyli ramoneski i kurtki w militarnym stylu. Warto też wspomnieć o spódnicach z futrzanym wykończenie i tych wykonanych z dużych płatów zamszu. Kolory, jakie proponuje nam projektant na jesień to głównie: czernie, beże i rudości.

Choć nigdy nie miałam okazji oglądać pracy ukraińskich projektantów, po tych kilku pokazach byłam pod wrażeniem. Najnowsza kolekcja Felixa Rodionova nie jest może wielkim odkryciem modowym, ale prezentowane rzeczy są ekskluzywne, dobrej jakości – dla odpowiedniej grupy docelowej

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie