Lid basix safe sippy 2

6 Views Comment Off
Lid basix safe sippy 2
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bisfenol A (BPA), substancje zaburzające gospodarkę hormonalną czy inne szkodliwe związki chemiczne, rozbite szkło – to tylko niektóre niebezpieczeństwa kryjące się za pozornie prostym wyborem buteleczki dla nowonarodzonego bobasa. Na co rodzice powinni zwracać szczególną uwagę? Wielu z nas słyszało o chemikaliach wydzielanych podczas podgrzewania plastikowych butelek. Z tym, że tradycyjna szklana butelka także nie powinna być rozwiązaniem – chyba nie chcielibyśmy narażać biegających boso po domu dzieci na zranienie i wizyty na oddziale ratunkowym.

Rozwiązaniem jest Kid Basix

Kid Basix stworzył butelki ze stali nierdzewnej w odpowiedzi na wzrastające obawy rodziców związane z bisfenolem A i innymi szkodliwymi chemikaliami, obecnymi w wielu plastikowych butelkach oraz kubkach. W „stalowej ofercie” przedstawiamy butelkę do mleka Safe Starter dla najmłodszych skarbów, Kubek niekapek 2w1 SafeSippy2 wyposażony w adapter ze słomką oraz SafeSporter – bidon dla dzieci już od 4 roku życia.Są to produkty wielorazowego użytku, bezpieczne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka.

Wykonane z najwyższej jakości, czystej stali nierdzewnej buteleczki Kid Basix są doskonałą alternatywą zarówno dla szklanych, jak i plastikowych butelek. Dzięki niej znikną obawy związane z chemikaliami przedostającymi się do jedzenia malucha. Nie będzie trzeba martwić się o rozbite szkło na podłodze. Buteleczki są bezpieczne i wyjątkowo trwałe, wykonane z najwyżej jakości, ekologicznej stali nierdzewnej. Założenie marki to: Clean-in cean-out – masz pewność, że bobas wypije tylko to, co nalejesz do buteleczki. Nic więcej, nic innego.

słowa kluczowe: wallaboo logo, kid basix safe sporter, kid basix safe sippy, wallaboo opinie, wallaboo śpiworek, wallaboo polska

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie