Ladies and Gentelman – Bizuu

2 Views Comment Off
Ladies and Gentelman – Bizuu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ladies and Gentelman – Bizuu

Theblondmuffin przygotowała dla Was ranking najlepszych kolekcji Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Jako pierwszy pod lupę wzięła pokaz dwóch sióstr czyli markę Bizuu.

Bizuu to rodzinny duet Blanka Jordan i Zuzanna Wachowicz. W projektach i całej otoczce, które towarzyszyły firmie widać dbałość o estetykę i szczegóły. Choć nie miałam okazji oglądać poprzedniej kolekcji i mam małe porównanie, to z chęcią powiem kilka słów o tym co Bizuu zaprezentowało na tegorocznym Fashion Week Poland.

Zanim o samych projektach będzie mowa, warto wspomnieć o tym, jak rozpoczął się pokaz, a właściwie show, ponieważ pierwszą modelką była baletnica w pięknej czarnej sukience, która na puentach przeszła przez wybieg. Gdy widzę pierwsze projekty od razu rysuje mi przed oczami styl paryskich kobiet, czyli piękne kroje i doskonała jakość. Modelki kroczyły po wybiegu w kraciastych, a może raczej pepitkowych, sukienkach z grubego materiału, szczególnie wszystkich zauroczyła wersja mini na córeczce projektantki. Jeśli jesteśmy już przy słodyczy, warto też wspomnieć o wykończeniach kreacji takich jak falbanki, bufki czy baskinki. W kolekcji jesień/zima 2012/ 2013 nie może zabraknąć płaszczy, a i tych było sporo. Ponczo na czerwonego kapturka czy peleryny a’la Scherlock Holmes. Kolor dominujący to czerń, ale widzieliśmy tez kilka sylwetek w beżach, granacie, czerwieni oraz szarości.

Nie ukrywam, że długo czekałam właśnie na ten pokaz. Byłam ciekawa, co pokaże nam duet sióstr. Myślę, że oczekiwania widzów zostały w pełni spełnione, szczególnie, że było oryginalnie, niestandardowo, a zarazem prosto.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie