Kuszące oczy

42 Views Comment Off
Kuszące oczy
1 vote, 6.00 avg. rating (68% score)

Kuszące oczy

Na twarzy istnieje wiele elementów, które mogą przyciągać uwagę innych, w szczególności mężczyzn. Oprócz ust, do takich elementów należą także oczy, które mówi się, że są zwierciadłem duszy. Oczy trzeba jednak umieć w odpowiedni sposób podkreślić, a do tego trzeba mieć odpowiednie kosmetyki i to nie byle jakie, ważne są znane marki, którym możemy ufać. Ważna jest przede wszystkim mascara, która powinna być wodoodporna, nigdy bowiem nie wiemy, co może się nam przydarzyć.

Dobrej jakości kosmetyki zawsze dłużej wytrzymają, wybierajmy więc te znane firmy, które już wcześniej sprawdziliśmy. Mascara odpowiednio nadaje koloryt naszym rzęsom, żaden inny kosmetyk nie jest w stanie tego zrobić. Mascara może być wydłużająca, pogrubiająca, lub 2w1, od nas zależy jaki kosmetyk wybierzemy. Po wyretuszowaniu oczu warto także zająć się ich obwódką, do czego potrzebne nam będą kolejne kosmetyki. Pierwszym z nich jest eyeliner. Narysujmy więc długa, prostą kredkę na górnej powiece, możemy także za pomocą tego kosmetyku wykonać tak zwane kocie oko, wystarczy tylko przedłużyć narysowaną kreskę poza okolice oczu. W ten sposób użyty kosmetyk na pewno będzie wyglądał na naszych oczach seksownie. Drugą kreskę wykonajmy na dolnej powiecie, podkreśli ona zarys naszego oka, dzięki czemu będzie wydawać się większe i pewniejsze. Ten kosmetyk może naprawdę zdziałać cuda, musimy tylko nauczyć się go odpowiednio używać co z początku może nie być łatwe, gdyż kreska narysowana tym kosmetykiem nie zawsze wyjdzie nam prosta. Drugim pomocnym kosmetykiem w malowaniu naszego oka będzie kredka do oczu.

Ten kosmetyk musi być dobrej marki, gdyż tanie kredki szybko się rozmazują i spływają. Kredką malujemy wewnątrz dolnej powieki, uważajmy jednak aby nie uszkodzić tym kosmetykiem oka, gdyż może ono zacząć łzawić, a wtedy nici z całego naszego makijażu. Kuszące oko jest bardzo łatwe do osiągnięcia, wystarczy tylko połączyć te trzy kosmetyki i efekt murowany. Tak pomalowane oko na pewno przyciągnie uwagę mężczyzn, ale co więcej, także kobiet.

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie