Kurs strzyżenia psów

Nie wiesz w jakim zawodzie chcesz pracować? Proponujemy kurs groomerski po ukończeniu którego otrzymasz interesujący przyszłościowy zawód jakim jest "GROOMER" czyli Fryzjer dla Psów.

Zapraszamy na Specjalistyczne Kursy Strzyżenia Psów prowadzone przez jedną z najlepszych psich fryzjerek w Europie Kseniye Rodkine  oraz psią stylistkę Zuzę . Na naszym kursie groomerskim uczymy przede wszystkim praktyki. Zajęcia w grupach maksymalnie do 3ch osób. Specjalnie opracowana metoda pozwoli w szybkim czasie opanować praktyczne umiejętności strzyżenia i pielęgnacji psów.

Prowadzimy również : 

  • Kurs Podstawowy Strzyżenia Psów INDYWIDUALNY;
  • Kurs Groomerski Podwyższający Kwalifikacje;
  • Master Class w strzyżeniu Szpica- WYJAZDY
  • Master Class w strzyżeniu nożyczkami - WYJAZDY
  • Szkolenie "Creative Grooming"

 

 

Kurs strzyżenia psów PODSTAWOWY

 Kurs Groomerski "Podstawowy" to szkolenie dla osób od 18 roku życia ,które nie posiadają profesjonalnego doświadczenia w strzyżeniu psów a takie kwalifikacje i umiejętności chciałyby nabyć. Kurs trwa 12dni po 8 godzin zajęć dziennie od poniedziałku do soboty.

Program kursu:

-Wykłady  teoretyczne: "Szkolenie podstawowe pojęcia i definicje narzędzia i ich stosowanie", "Bezpieczeństwo w miejscu pracy", "Komunikacja z klientem", "Komunikacja z psem", Wybór profesjonalnych kosmetyków wraz z zasadami stosowania i opisem użycia", "Wyposażenie salonu strzyżenia psów".

- Zajęcia praktyczne od 6-8h dziennie: praktyczna nauka technik strzyżenia  i pielęgnacji psów takich ras jak Maltańczyk, Yorkshire Terrier, Shitz Tzu, Pekińczyk, Cocker Spaniel i psy innych ras. Zajęcia odbywają się na żywych modelach ras psów wyżej wymienionych.

-Dbając o jak najwyższą jakość szkolenia zajęcia podczas kursu strzyżenia psów odbywają się w grupach maksymalnie do 3ch osób.

-Na kursie zapewniamy sprzęt,kosmetyki i akcesoria

- Kurs zakończony jest egzaminem z strzyżenia psa

-Po ukończeniu kursu oraz zaliczeniu egzaminu kursanci otrzymują dyplomy w języku polskim jak i angielskim.

CO NAS WYRÓŻNIA

-Kurs prowadzony jest przez jedną z najlepszych fryzjerek w Europie certyfikowaną międzynarodowymi dyplomami "Master Class" w Mińsku i Moskwie, specjalistkę w strzyżeniu nożyczkami. 

-

 

CENA  3000 zł brutto

kaucje na poczet kursu  w wysokości 1000zł  należy wpłacić na rachunek bankowy, nie później niż  2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu-gwarancja rezerwacji miejsca. W przypadku rezygnacji z kursu kaucja przepada. Resztę kwoty należy wpłacić do dnia rozpoczęcia kursu groomerskiego.

TERMIN KURSU 23.09.2017-07.10.2017

POSIADAMY JESZCZE JEDNO MIEJSCE WOLNE!!!

 

Kurs Groomerski Podstawowy Indywidualny

Kurs jest przeznaczony dla osoby początkującej w zawodzie groomera, która chce się uczyć tego zawodu indywidualnie z instruktorem (mistrzem groomerskim) . 

Program kursu  "Indywidualnego" jest taki sam jak program kursu podstawowego.

Termin kursu do ustalenia indywidualnie. (Nie trzeba czekać na grupy, nauka sam na sam z mistrzem groomerskim).

 

Cena: 12 dni (6-8h) 4000zł

 

Szkolenie "Podnoszenie Kwalifikacji"

To szkolenie przeznaczone jest dla pracujących już groomerów którzy chcą się nadal rozwijać w tym zawodzie. Zdobywać nowe umiejętności, poprawić jakość swojej pracy oraz podnieść swoje kwalifikacje w technikach strzyżenia psów nożyczkami ,Creative Grooming.

  • grupy maksymalnie 2osoby
  • cel szkolenia - doskonalenie technik strzyżenia nożyczkami
  • Creative Grooming
  • certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie trwa 7dni po 6-8h dziennie.

CENA 4000zł