Hurt obuwia przez internet- czy to ma sens?

3 Views Comment Off
Hurt obuwia przez internet- czy to ma sens?
1 vote, 5.00 avg. rating (63% score)

Hurt obuwia przez internet- czy to ma sens?

Głównie dzięki serwisowi Allegro, przyzwyczailiśmy się do detalicznych zakupów przez internet- przekonaliśmy się, że warto. Nadal jednak, wiele osób ma poważne wątpliwości, co do hurtowych zakupów w sieci- czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, posiłkując się przykładem i doświadczeniem Internetowej Hurtowni Obuwia , nie prowadzącej detalicznej sprzedaży- tylko hurt butów :

Klienci, zaopatrujący zwłaszcza mniejsze sklepy obuwnicze najbardziej obawiają się, że mogą kupić przysłowiowego kota w worku, bo zdjęcie buta będzie sprytnie „podkolorowane” przez wystawiającego i że w rzeczywistości, towar będzie znacznie gorszy od tego na obrazku. Poza tym, dominuje obawa przed przepłaceniem i ewentualnymi reklamacjami. Z moich obserwacji, wielu hurtowni obuwia obecnych w internecie wynika, że większość tych obaw jest bezpodstawna.

Od dłuższego czasu hurtownie butów walczą o poprawę jakości swoich prezentacji w internecie- nie wystarczą już szaro bure zdjęcia, na których nie wiele widać. Teraz obrazy butów są wyraziste i prezentowane w wielu ujęciach, a czasami pokazywane są na filmikach gdzie but kręci się wokół własnej osi- czyli tak naprawdę klient obejrzy towar dokładniej niżby oglądał na żywo. Co do ceny obuwia- przy tej morderczej konkurencji jaka jest między internetowymi hurtowniami butów, raczej trudno, żeby ktoś wyszedł przed szereg i przedrożył swój towar. Przeciwnie, zdrza się kupić buty taniej niż w Centrum Chińskim pod Warszawą. Nawet jednak, gdyby było o 30 % drożej, to i tak większości klientów… opłaca się. Pamiętajmy, za samo paliwo do samochodu zapłacimy drogo, a przecież koszt jazdy samochodem, to nie tylko paliwo, a jeżeli jeszcze dodamy dzień zmarnowany na wycieczkę po buty do Wólki Kos., który przecież też ma swoją cenę, to okazuje się, że lepiej i taniej zamówić buty w hurtowni obuwia przez internet, gdzie jeszcze koszt paczki kurierskiej, wliczą w cenę zamawianych butów, a towar pojawi się w sklepie klienta, następnego dnia

Pozostałe teksty tematyczne online:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy podobają Ci się przedłużone i zagęszczone rzęs u kobiet?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Kategorie