Fryzjer dla psów Bochnia,Nowy Wiśnicz

 

 

 

 

Fryzjer dla psów Bochnia Nowy Wiśnicz Brzesko

Fryzjer dla psów Bochnia Nowy Wiśnicz „Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów Zoogo” zaprasza wszystkich właścicieli psów z powiatu Bochnia i okolic ,które wymagają profesjonalnych zabiegów pielęgnacji i strzyżenia.Fryzjer dla psów Bochnia Nowy Wiśnicz -U nas otrzymają Państwo profesjonalne usługi związane z strzyżeniem piesków, kąpaniem, trymowaniem, rozczesywaniem sierści, obcinanie pazurów. Oferujemy kompleksowy zakres usług strzyżenia i zabiegów kosmetycznych dla Państwa pupili. Dbając o jak najwyższy poziom usług strzyżenia psów pracujemy na bardzo wysokiej jakości sprzęcie oraz na kosmetykach dla psów renomowanych firm. Nasza kadra to doświadczeni fryzjerzy dla psów z kilkunastoletnim stażem.

Fryzjer dla psów Bochnia Nowy Wiśnicz Salon Strzyżenia i Pielęgnacji dla psów „Zoogo” oferuje również specjalistyczne porady  dotyczące odpowiedniej pielęgnacji i przyuczania do niej pieska na co dzień. Korzystając z naszych usług strzyżenia i pielęgnacji dowiedzą się również Państwo w ramach usługi jak i czym odpowiednio karmić psa by jego sierść lub włos była zawsze błyszcząca i dobrze utrzymana a piesek zdrowy. Jakie kosmetyki stosować na codzień.

Salon Strzyżenia i Pielęgnacji dla psów „Zoogo” Fryzjer dla psów Bochnia Nowy Wiśnicz oferuje też usługę odbioru i przewozu pieska z Państwa domu do salonu  i z powrotem na terenie Bochni ,Nowego Wiśnicza i okolic GRATIS!!!

W naszym salonie w miłej atmosferze zadbamy o Państwa czworonożnych przyjaciół. Podczas zabiegów strzyżenia i pielęgnacji psów nie stosujemy żadnych środków uspokajających.

Usługi strzyżenia psów mogą Państwo umawiać telefonicznie pod numerem telefonu 881 445 099, e-meilem biuro@zoogo.pl lub umówić termin online

Psie fryzury które wykonujemy są najwyższej jakości , obcinamy pieski według życzeń klienta lub według obowiązujących standardów.

Fryzjer dla psów Bochnia Nowy Wiśnicz Zapraszamy Serdecznie

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *